Fototapeta na sufit

Za kilka tygodni zostanę mamą. Jestem na etapie przygotowywania pokoju dla swojego synka. Chodzę więc po sklepach i przeglądam różne produkty, które będą pasowały do pokoju. I tak w oko wpadły mi fototapety na sufit. Spodobała mi się fototapeta niebo oraz fototapeta chmury. Czym różnią się te fototapety na sufit?
Fototapeta niebo to tylko kolor jasnoniebieski na którym narysowano zwykłe białe chmurki. Do tego co pewien odstęp pojawiają się rysunki słoneczka. Fototapeta niebo przez to jest zwykła, ale dzięki temu uniwersalna i będzie pasowała nawet za kilka lat.

4

3

2
Fototapeta chmury to narysowane różnokolorowe chmurki z różnymi minami – uśmiechy, płacz, ogólna radość i wiele wiele innych. Przez tę różnorodność fototapeta chmury jest bardziej dziecięca, ale może nie pasować do późniejszego wystroju pokoju (za kilka lat).

5

6

1

7

1

2
Zarówno fototapeta niebo, jak i fototapeta chmury mają jedną, bardzo ważną dla niemowląt, zaletę. Są to fototapety na sufit. Noworodek, a następnie niemowlę spędza bardzo dużo czasu w łóżeczku. Przyklejenie fototapety na sufit powoduje, że leżące dziecko może wpatrywać się w przyjemne obrazki. Dzięki temu nie nudzi się leżąc w łóżeczku, a poza tym ma możliwość oceny odległości od obiektu, co przyda się dziecku przy nauce chodzenia.
Teraz zostaje mi rozwiązanie problemu: fototapeta niebo (uniwersalna) czy fototapeta chmury (mniej uniwersalna). Czy wy też mieliście takie problemy wybierając fototapety na sufit?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *